Odrážadlá

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Detské Odrážadlo Motorka Červená

22.50 
Detské Odrážadlo Motorka Červená Je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v červeno-žltom farebnom prevedení. Motorka pre deti Cross je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 25 kg. Motorka pre deti má široké využitie. Je vybavená 3 stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom volantu. 60x35x45cm Vhodné pre deti od 3 rokov.

Detské Odrážadlo Motorka Čierna

15.50 
Detské Odrážadlo Motorka Čierna Detské odrážadlo Mini Buggy, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v strieborno-čiernom farebnom prevedení, pripomína reálnu motorku. Motorka pre deti Cross je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý poslúži vašim deťom dlhý čas. 58x28x40 cm Vhodné pre deti od 3 rokov.  

Odrážadlo auto so zvukom

20.90 
Odrážadlo auto so zvukom v tvare pretekárskeho auta je vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Charakteristika odrážadla: - na blikajúcom volante sa nachádzajú 2 tlačidlá pre melódie, úložný priestor na hračky pod sedadlom, batérie nie sú súčasťou balenia 2xAA 1,5v - súčasťou balenia sú nálepky, stabilný a kvalitný plastový materiál Rozmery: dĺžka 65 cm - šířka31 cm - výška 39 cm - výška od zeme k sedadlu je cca 21 cm - výška sedadla od zeme 23 cm - výška volantu od zeme 39 cm - vzdialenosť od operadla k stredu volantu 38 cm - váha 2,5 kg. Vhodné pre deti od 12 mesiacov. Maximálna záťaž odrážadla je do 23kg.