Prívesky na kľúče

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Detská peňaženka s kľúčenkou Mačka

3.00 
Detská peňaženka s kľúčenkou Mačka so zapínaním na zips(zipsovanie). Povrch peňaženky je koženkový. Rozmery: 12x15cm Nevhodné pre deti do 3 rokov.  

Prívesok na kľúče Donut

Prívesok na kľúče Donut, ktorý po stlačení narástie. Má jemnú sladkú vôňu. Vybrať si môžete z 3 variantov. Rozmery: Donut: priemer 7cm, Prívesok: dĺžka 5,5cm. Materiál - kov, tvarovacia guma. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Prívesok na kľúče Jednorožec Unicorn

3.50 
Prívesok na kľúče Jednorožec Unicorn so zvukom a led svetlom na batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Po stlačení Jednorožec erdží a svieti led svetlo. Rozmery: 6.3x7cm. Materiál - plast a kov. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Prívesok na kľúče LAMA

1.50 
Prívesok na kľúče LAMA. Vybrať si môžete z 2 farieb. Cena je za kus Výška lami je 9cm. Materiál - guma, kov. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Prívesok na kľúče plyšová Lama

3.92 
Prívesok na kľúče plyšová Lama s príveskom a koženkovou tvárou. Rozmery: 14x11x6cm. Je vhodný na kľúče alebo na školskú tašku. Materiál - 100% Akryl Vhodné pre deti od 3 rokov.

Prívesok na kľúče Srdiečko Love

0.70 
Prívesok na kľúče Srdiečko Love červené s príveskom. Materiál - guma, kov. Rozmery celého prívesku: 9cm. Rozmery srdiečka- 4x3cm. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Prívesok na kľúče Torta

3.90 
Prívesok na kľúče Torta, ktorá po stlačení znovu narástie. Rozmery Torty: 7x5,5cm, Dĺžka prívesku je 5cm. Materiál: kov, tvarovacia guma. Prívesok Torta má jemnú sladkú vôňu. Vhodné pre deti od 3 rokov.